Onze kandidaten

[Lijsttrekker]

Kristof Vanden Berghe
Klapstraat 52
9831 Sint-Martens-Latem(Deurle)(OCMW-voorzitter, schepen bevoegd voor o.a. Sport en Jeugd)

[Plaats 2]

Bea Roos
Oude Vierschaarstraat 32
9831 Sint-Martens-Latem(Deurle)(schepen bevoegd voor o.a. Patrimonium en Senioren)

[Plaats 3]

Erik Van den Abeele
Hooglatemweg 20
9830 Sint-Martens-Latem(eerste schepen bevoegd voor o.a. Ruimtelijke Ordening en Cultuur)

[Plaats 4]

Guy Van Severen
Oudburgweg 38
9830 Sint-Martens-Latem(gemeenteraadslid, voorzitter vzw Sporthal en voorzitter SAMEN)

[Plaats 5]

Gerda Verschueren
Kleine Reinaertdreef 3
9830 Sint-Martens-Latem(OCMW-raadslid en ondervoorzitter SAMEN)

[Plaats 6]

Herman Vansintjan
Hubert Malfaitlaan 11
9830 Sint-Martens-Latem(gemeenteraadslid, voormalig OCMW-raadslid en bestuurslid Davidsfonds Latem-Deurle)

[Plaats 7]

Ann Lanneau-Stevens
Groot Speurestuk 2
9830 Sint-Martens-Latem(OCMW-raadslid, actief lid TCLD)

[Plaats 8]

Nicolas Van Hoe
Kraaiendonk 13
9830 Sint-Martens-Latem(voormalig voorzitter TCLD en penningmeester vzw Sporthal)

[Plaats 9]

Nathalie Vermeire-Verschooris
Groot Speurestuk 9
9830 Sint-Martens-Latem(actief lid TCLD)

[Plaats 10]

Lode Scheerder
Zevecotestraat 36
9830 Sint-Martens-Latem(voorzitter gemeentelijke sportraad,
ondervoorzitter Gecoro, lid school-bestuur Sancta Maria/Sint-Jozef, bestuurder vzw Sporthal)

[Plaats 11]

Ward Claeyssens
Jenny Montignylaan 8
9831 Sint-Martens-Latem(Deurle)(secretaris SAMEN, secretaris gemeentelijke cultuurraad, bestuurslid Latemse Kunstkring, bestuurslid Harmonieorkest Sint-Martens-Latem, lid van de Gecoro)

[Plaats 12]

Annelies Vansintjan
Hubert Malfaitlaan 11
9830 Sint-Martens-Latem(bestuurslid gemeentelijke jeugdraad, voormalig scoutsleider, studente Politieke en Sociale Wetenschappen)

[Plaats 13]

Elise Vandenbroucke
Paddenhoek 14
9830 Sint-Martens-Latem(monitor gemeentelijke speelpleinwerking, studente Verpleegkunde)

[Plaats 14]

Jeanine Thienpondt
Georges Minnelaan 9
9830 Sint-Martens-Latem(lid van het Gregoriuskoor)

[Plaats 15]

Marie-Rose Verstraete-Verkest
Serafien De Rijckedreef 5
9830 Sint-Martens-Latem(lid ondernemingsraad Philips)

[Plaats 16]

Patrick De Backer
Hooglatemweg 23
9830 Sint-Martens-Latem(voormalig voorzitter ouderraad Gemeenteschool Deurle en lid schoolbestuur gemeenteschool)

[Plaats 17]

Catherine Mestdagh
Klapstraat 80
9831 Sint-Martens-Latem(Deurle)(juriste, lid ouderraad Gemeenteschool Deurle, commissaris vzw Sporthal)

[Plaats 18]

Rudi Schellinck
Heidebergenpark 8
9830 Sint-Martens-Latem(ere-ambassadeur)

[Plaats 19]

Jean-Charles Wibo
Bosstraat 57
9830 Sint-Martens-Latem(gemeenteraadslid en gewezen schepen)

 

6 color styles available:

Style switcher only on this demo version. Theme styles can be changed from Options page.

Kalender

juli 2018
m d w d v z z
« jan    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Recente reacties

    Follow

    Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

    Join other followers: